• Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności

Warsztaty patriotyczne z przedszkolakami.

warsztaty
W dniu 10 listopada uczniowie z klas drugich i trzecich XXV Liceum Ogólnokształcącego wraz z panią Lucyną Smyczenko udali się do zaprzyjaźnionego  Samorządowego Przedszkola  nr 177 w Krakowie.
Kadeci przeprowadzili z trzema grupami przedszkolnymi warsztaty o tematyce związanej z naszym krajem i rocznicą odzyskania niepodległości. Rozmawiali oni z dziećmi o drodze narodu polskiego do odzyskania wolności, o tym , co to znaczy być patriotą i jak powinniśmy  dbać o swój dom – Polskę. Dzieci chętnie rozwiązywały zadania na kartach pracy, odgadywały zagadki, a także układały kolorowe puzzle „Godło Orzeł Biały”. Wszyscy wzięli udział w zabawach ruchowych, takich jak „Flaga”, „Podaj iskierkę”.
Po warsztatach całe przedszkole zebrało się , aby wspólnie kontynuować świętowanie Dnia Niepodległości. Uczniowie XXV LO też się przyłączyli. Najpierw o godzinie 11:11 wszyscy wspólnie zaśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego „, a potem  jeszcze kilka pieśni patriotycznych. Na gorącą prośbę przedszkolaków kadeci wystąpili z pokazem musztry.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i radosne świętowanie.
L.S.
Poprzedni artykułNastępny artykuł
Skip to content