• Biuletyn Informacji Publicznej

XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Krakowie

Adres

ul. Telimeny 9
30-838 Kraków
tel: 12 658-50-70
fax: 12 658-50-70

Dyrekcja

Dyrektor szkoły
mgr Marta Bernadzikiewicz-Stępień
e-mail: dyrektor@xxvlo.pl

Dyrektor szkoły przyjmuje strony w każdy poniedziałek w godzinach od 8.00 do 9.00 i w każdy czwartek w godzinach od 14.30 do 15.30 po uprzednim ustaleniu terminu poprzez sekretariat szkoły.

Wicedyrektor szkoły
mgr Marta Maćkowiak-Wierzba
e-mail: wicedyrektor@xxvlo.pl

Wicedyrektor szkoły przyjmuje strony w każdą środę  w godzinach od 14.30 do 15.30 i w każdy piątek w godzinach od 10.00 do 11.00 po uprzednim ustaleniu terminu poprzez sekretariat szkoły.

Sekretariat
Małgorzata Ćmak
e-mail: lo25@mjo.krakow.pl  ( do korespondencji z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Krakowa )

sekretariat@xxvlo.pl  ( do pozostałej korespondencji )

 

GODZINY PRACY SEKRETARIATU: PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 7.30 – 15.30

Pedagog
mgr Marta Maćkowiak-Wierzba
Godziny dyżurów:
Poniedziałek 9.30-13.00
wtorek 8.00-11.30
e-mail: pedagog@xxvlo.pl

Pedagog
mgr Anna Suchan
Godziny dyżurów:
poniedziałek 12:00 – 15:10
wtorek 12:00 – 15.00
środa 12:00 – 15:00
czwartek 10:00 – 13:00
piątek 12:00 – 15:00
e-mail: pedagog1@xxvlo.pl

Psycholog szkolny
mgr Karolina Ossysek
Godziny dyżurów:

środa 8:00 – 13:00
czwartek 14:00 – 17:00

piątek 8:00-12:00

e-mail: psycholog@xxvlo.pl

Biblioteka
mgr Anna Suchan
poniedziałek 8:00 – 12:00
wtorek 8:00 – 12.00
środa 8:00 – 12:00
czwartek 13:00 – 17:00
piątek 8:00 – 12:00
e-mail: biblioteka@xxvlo.pl

Biblioteka
mgr Joanna Stanoch
poniedziałek 12:30 – 16:30
wtorek 11:30 – 16.30

Pielęgniarka Szkolna
Barbara Budzowska
poniedziałek 7:25 – 15:00
wtorek 7:25 – 15:00

Skontaktuj się z nami.

    Znajdź nas na mapie.

    Skip to content