• Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności

Udział Uczniów XXV L.O. w międzynarodowym projekcie ,,Nice to e-meet you”

zdjęcia promujące projekt Nice to e-meet you

Uczniowie naszej Szkoły wraz z nauczycielem języka angielskiego- panią profesor Zofią Kopeć uczestniczą w międzynarodowych lekcjach. Za pomocą Zooma Uczniowie różnych krajów m.in. Meksyku, Brazylii, Turcji, Indii, Rumunii, Ukrainy oraz Polski łączą się zdalnie i uczestniczą we wspólnej anglojęzycznej lekcji. Spotkanie te mają na celu nie tylko podniesienie kompetencji językowych, ale przede wszystkim międzynarodową integrację oraz poznawanie różnych kultur i obyczajów.

Na szczególne uznanie zasługują uczniowie XXV L.O.:

Konrad Wyczesany z klasy IIb, Samanta Węgrzyn z klasy IIb, Alicja Sowicka z klasy IIb, Wojciech Żukowski z klasy IIb oraz Alicja Jurczak z klasy IId, Mateusz Gąbarczyk z klasy IIIC, Wiktoria Królicka z klasy IIIA oraz Weronika Pałka z klasy IIIA.

Pani Zofia Kopeć- nauczycielka języka angielskiego otrzymała Dyplom, świadczący o zaangażowaniu w ten projekt. Również Konrad Wyczesany otrzymał Dyplom dla najaktywniejszego ucznia. Serdecznie gratulujemy!

Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie dołączą również, do tych jakże nowatorskich i ciekawych lekcji, inni uczniowie XXV L.O.

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Skip to content