• Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności

Uczniowie XXV LO wspierają IX Ogólnopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych!

przegląd klas mundurowych

W dniach 4-5 czerwca 2024 roku na krakowskim rynku odbył się IX Ogólnopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych. Przegląd uświetniła Kompania Reprezentacyjna Wojska Polskiego, która zaprezentowała swój układ musztry paradnej. Organizatorem IX Ogólnopolskiego Przeglądu Musztry Klas Mundurowych jest Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji oraz Prezydent Krakowa. Nadzór nad uroczystością objął szef Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji płk Grzegorz Wawrzynkiewicz.

Z przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie aktywnie włączyli się w jego zabezpieczenie, demonstrując wysoki poziom zaangażowania i profesjonalizmu. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością pani dyrektor Marta Bernadzikiewicz- Stępień, która z dumą obserwowała współpracę naszych uczniów z organizatorami. Do grona znamienitych gości dołączyła również pani kurator Małopolski, Gabriela Olszowska, która skierowała do uczestników słowa uznania i podkreśliła znaczenie takich wydarzeń dla kształtowania postaw patriotycznych i obywatelskich wśród młodzieży.

Obecność naszych uczniów w tym wydarzeniu to kolejny dowód na ich zaangażowanie w życie szkoły i lokalnej społeczności. Jesteśmy dumni z ich postawy i gratulujemy wzorowego reprezentowania XXV Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.

E.K.

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Skip to content