• Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności

Pożegnanie klas czwartych w XXV LO

pozegnanie klas 4
„Ludzie przychodzą, ludzie odchodzą. Wiemy o tym, ale za każdym razem, gdy się to zdarza, jesteśmy zaskoczeni. To jedyna rzecz w naszej egzystencji, której możemy być pewni, ale często łamie nam serce” .
Koniec kwietnia, jak co roku, to czas, kiedy robi się w naszej szkole uroczyście, refleksyjnie i wyjątkowo poważnie. Tak było i w tym roku…Uczniowie klas czwartych, z rąk Dyrekcji Szkoły oraz zaproszonych Dostojnych Gości ze współpracujących z nami służb: WCR, 8 Bazy Lotnictwa Transportowego, 5 batalionu dowodzenia, Służby Więziennej, Służby Celno-Skarbowej, Policji, Straży Miejskiej, Państwowej Straży Pożarnej, Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa „Apeiron”, odebrali certyfikaty ukończenia klas Bezpieczeństwa Publicznego oraz V edycji Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych. Większość Kadetów otrzymała również zasłużone medale za służbę i zaangażowanie w pomoc innym, a także nagrody za wyniki w nauce i sporcie. Nagrody specjalne im. mjr. Zygmunta Urbana dla Dowódców Roku przyznane zostały Wzorowym Kadetom Aleksandrze Chuchro i Marcinowi Rajtarowi. Zgodnie z tradycją szkoły nastąpiło także przekazanie dowództwa szkoły, pocztu sztandarowego i funkcji w KH.
Kochani Absolwenci! Trzymamy za Was kciuki, nie tylko podczas egzaminów maturalnych, ale także na nowych ścieżkach życia. Wiemy, że jesteście wspaniałymi Młodymi Ludźmi i jesteśmy z Was bardzo dumni! Pamiętajcie, że drzwi XXV L.O. ZAWSZE są dla Was otwarte.
Powodzenia!!
Poprzedni artykułNastępny artykuł
Skip to content