• Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności

KOLEJNE POROZUMIENIE WSPÓŁPRACY PODPISANE

współpraca
Miło nam poinformować, że w dniu 9 czerwca 2022r. zostało podpisane kolejne Porozumienie Współpracy pomiędzy XXV Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie a Aresztem Śledczym w Krakowie.
Dyrektor Szkoły- p. Marta Bernadzikiewicz- Stępień, wraz z koordynatorem klas bezpieczeństwa publicznego- p. Agnieszką Natanek reprezentowały Szkołę na spotkaniu z dyrektorem Aresztu Śledczego, podczas którego omówiono zasady ścisłej współpracy nie tylko pomiędzy klasami bezpieczeństwa publicznego, ale i pomiędzy klasami wojskowymi.
Od nowego roku szkolnego 2022/2023 Uczniowie wszystkich klas będą cyklicznie odbywać zajęcia specjalistyczne na terenie Aresztu Śledczego. Zaplanowano również spotkania na terenie innych jednostek Aresztu Śledczego oraz spotkania tematyczne z młodzieżą, a co najważniejsze podpisano dokument, który zobowiązuje obie strony do ścisłej, systematycznej i nieco innej współpracy…
Przypominamy, że Szkoła na bazie podpisanych Porozumień współpracuje też z 5 Batalionem Dowodzenia w Rząsce, 8 Bazą Lotnictwa Transportowego w Balicach, Policją, Apeironem i wieloma innymi instytucjami. Od 2022r. jako pierwsza w Krakowie prowadzi Oddział Przygotowania Wojskowego.
Poprzedni artykułNastępny artykuł
Skip to content