• Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności

Charytatywne dyktando

Dyktando niepodległościowe

W dniach 11-13.11.2022 r. odbędzie się charytatywne dyktando online z okazji Święta Niepodległości.  Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez portal www.dyktanda.pl. W tym roku przeprowadzona zostanie już 3. edycja. Dyktando co roku przyciąga tysiące uczestników, którzy niosą pomoc, a jednocześnie zażarcie rywalizują o jak najlepszy wynik. Może w nim uczestniczyć każdy – dorośli, młodzież i dzieci.

Środki zgromadzone podczas tego wydarzenia zostaną przekazane Fundacji Zarys, która wysyła pomoc medyczną do Ukrainy. Fundacja do tej pory wysłała już osiem tirów z towarem o łącznej wartości 2,6 mln zł. W ramach Dyktanda na Święto Niepodległości zbieramy środki na kolejnego tira.

Aby wziąć udział w dyktandzie wystarczy zarejestrować lub zalogować się na portalu Dyktanda.pl oraz kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:

Dyktando charytatywne -zapisy

Organizatorem wydarzenia jest serwis edukacyjny Dyktanda.pl, natomiast treść dyktanda przygotowana została tradycyjnie, specjalnie na tę okazję przez członków Fundacji Języka Polskiego. Patronem medialnym wydarzenia jest kanał Historia Realna. Gorąco zachęcamy do wsparcia akcji poprzez udział w dyktandzie!

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.

Z wyrazami szacunku
Zespół Dyktanda.pl

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Skip to content